سه راه برای مدیریت رابطه منفی با رییس

هر کارمندی دوست دارد که توسط رییس خود مورد احترام واقع شود، اما تقریباً بیش از نیمی از کارکنان، چنین تجربه‌ای ندارند. اگر شما یکی از آن کارکنان بدشانس باشید، چه می‌کنید؟ سه راه به شما پیشنهاد می‌کنیم:

  • انرژی خود را مدیریت کنید. خواب خوب، ورزش، تغذیه خوب و مدیریت استرس می‌تواند منجر به دفع اثرات منفی‌ای باشد که از رابطه منفی رییس با شما ناشی می‌شود.
  • در جستجوی روابط مثبت باشید. روابط منفی و یا تهی از احترام، اثر بسیار بدی بر احساس رشد و توسعه شما دارد که اثر آن می‌تواند چهار تا هفت برابر بیشتر از روابط مثبت بر این احساس باشد. برای رها شدن از این شرایط بدی که منجر به تهی کردن انرژی رشد و توسعه شما می‌شود، اطراف خود را با گروه کوچکی از افراد پر انرژی، پر کنید. این گروه کوچک را از افراد مهم زندگی‌تان که دلیل شادی و خنده شما هستند و روح شما را به پرواز در می‌آورند، شکل دهید.
  • خودتان را خارج از محل‌ کار، رشد دهید. اگر در زندگیِ بیرون از کار و محیط کاری احساس شادیِ بیشتری دارید، به خارج از محیط کارتان بروید و به این فکر نکنید که رییس‌تان چه می‌گوید. دلیل این توصیه آن است که لذت‌بردن از خود خارج از محیط کار، انرژی عاطفی و هیجانیِ ذخیره شما را افزایش می‌دهد و احساس رشد و یادگیری به شما می‌دهد. پس، درباره چیزی که خارج از محیط کار شما را خوشحال می‌کند، فکر کنید و شروع به انجام دادنش کنید.

سه راه بالا، می‌تواند شما را در مدیریت رابطه منفی با رییس خودتان کمک کند. اگر چنین تجربه‌ای در محیط کاری دارید، بد نیست این راه‌ها را امتحان کنید.

مأخذHow to Succeed at Work When Your Boss Doesn’t Respect You

   یک دیدگاه

  1. Ramin Ashrafi می‌گه:

    پیشنهادمناسبی است.
    سه راه برای مدیریت رابطه منفی ، تجربی است یا از علم روانشناسی این دستورالعمل منتج شده است؟

   ارسال دیدگاه

ایمیل شما هرگز برای مقاصد تجاری یا تبلیغاتی بکار نمی رود. *

 


کاربرانی که به تازگی به ما پیوسته اند

julietfairchildjulietfairchild
StabrovDaTStabrovDaT
alifazelialifazeli
a.saberia.saberi
ralphmccurdy898ralphmccurdy898
julieblanton006julieblanton006
Dr.esmaeiliDr.esmaeili
ThomasCapThomasCap
alisongilmeralisongilmer
Arash2236Arash2236