استوارت فریدمن

استوارت فریدمن (Stewart D. Friedman)، متولد واشنگتن، استاد دانشگاه پنسیلوانیا و پایه گذار برنامه «Wharton Leadership» و پروژه «Wharton’s Work/Life Integration» است.

فریدمن قبل از اینکه مدرک دکتری خود را در زمینه روانشناسی سازمانی اخذ کند، به مدت ۵ سال در حوزه سلامت روان خدمت می کرده است. او در سال ۲۰۰۱ به مدت دو سال در شرکت فورد به عنوان معاون اجرایی برنامه توسعه رهبری فعالیت کرده است. استوارت به همراه مدیر اجرایی برنامه، دسته ای از اقدامات برای تغییر فرهنگ فورد دست یافتند جایی که بیش از ۲۵۰۰ مدیر به صورت سالانه در برنامه درگیر بودند. بعد از این گروه تحقیقاتی ICEDR یافته های آن را در غالب «الگوی جهانی در توسعه رهبری» منتشر کردند.

حوزه مطالعاتی استوارت تعادل کار و رندگی و توسعه رهبری در زمینه مدیریت منابع انسانی است. او مقالات و کتب متعددی در زمینه مطالعاتی خود دارد که کتاب‌های او در ادامه لیست شده است:

Work and Family – Allies or Enemies?, 2000

New Choices for Men and Women in Work and Family, 2013

Total Leadership: Be a Better Leader, Have a Richer Life, 2008

Leading the Life You Want: Skills for Integrating Work and Life, 2014

مقاله او با عنوان «Work and life: the end of the zero-sum game» در هاروارد بیزینس ریویو جزو پر بازدیدکنندگان مقالات این مجله معتبر است. وی تاکید زیادی در نوشته‌های خود بر ایجاد تعادل در جنبه‌های مختلف زندگی دارد. او جزو ۵۰ متفکر برتر مدیریت در دنیا است و جزو ۲۵ فرد تاثیر گذار در بهبود وضعیت کار در دنیا می باشد.

برای اطلاعات بشتر به http://www.totalleadership.org مراجعه نمایید.

   ارسال دیدگاه

ایمیل شما هرگز برای مقاصد تجاری یا تبلیغاتی بکار نمی رود. *

 


کاربرانی که به تازگی به ما پیوسته اند

kathi97u19520kathi97u19520
esisotoonesisotoon
kristoferpuentekristoferpuente
useriuseri
vedatang4415vedatang4415
olliehyltonolliehylton
AsalghasemiAsalghasemi
EROGeafedsEROGeafeds
staceygilfillanstaceygilfillan
lourdeswentzlourdeswentz