کارکنان قدیمی شرکت را دریابید!

شرکت‌ها برای افزایش انگیزه، عملکرد و وفاداری، باید تمرکز خود را بر روی بخش خاصی از کارکنان خود افزایش دهند. این بخش از کارکنان، همان کارکنان قدیمی و ارشد شرکت هستند که نیازمند توجه بیشتری هستند.

– برای شروع، نخست آن‌ها را تصدیق کنید و از تجارب‌شان استفاده کنید. از کارکنان به صورت شخصی سؤال کنید که در انجام وظایف خاص ممکن است با چه مشکلاتی روبرو شوند.

– پیش از گرفتن یک تصمیم مهم، نظرات این کارکنان را در مورد آن تصمیم جویا شوید.

– شغل‌هایی که دارای تعاملات زیادی با مشتریان بیرونی و مشتریان درونی شرکت (کارکنان) هستند را به این دسته از کارکنان بدهید تا کارکنان جوان‎تر از آن‌ها یاد بگیرند. 

– پژوهش‌ها همچنین پیشنهاد می‌کنند که ترکیب کارکنان جوان و قدیمی در یک تیم و در کنار هم قرار دادن آن‌ها منجر به عملکرد بهتر تیم می‌شود. چون هر دسته از این کارکنان در سطوح مختلف زندگی قرار دارند و لذا علاقه‌مندی‌ها و منافع متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند، رقابت میان آن‌ها کاهش می‌یابد و باعث می‌شود که بتوانند در کنار یکدیگر با سازگاری کار کنند. 

– کارکنان قدیمی شرکت، منابع ارزشمندی هستند که شرکت‌ها می‌توانند از آن‌ها برای انتقال دانش، تجربه و تسریع یادگیری استفاده کنند. کارکنان قدیمی و وفادار خود را فراموش نکنید.

   ارسال دیدگاه

ایمیل شما هرگز برای مقاصد تجاری یا تبلیغاتی بکار نمی رود. *

 


کاربرانی که به تازگی به ما پیوسته اند

matildaruby061matildaruby061
sepideh.sobhanisepideh.sobhani
tamikanuttertamikanutter
camillaschulzecamillaschulze
ZALuhZALuh
mehrdadmalijimehrdadmaliji
Azadi.mmAzadi.mm
ajdari54@gmail.comajdari54@gmail.com
rezasarafrazirezasarafrazi
bryantbramlettbryantbramlett