راه درست تغییر شغل

خیلی‌ها درباره بهترین راه تغییر شغل به شما توصیه‌هایی دارند، اما از کجا معلوم است که چه کسی درست می‌گوید و حرف چه کسی بیشتر مورد اعتماد است؟ اگر به فکر ترک شغل هستید، نکات ذیل، نکاتی هستند که از طرف متخصصان حرفه‌ای به شما پیشنهاد می‌شود.
images
تصدی یک شغل به مدت یک یا دو سال، لزوماً زمان زیادی نیست. هفتاد درصد افراد، شغلشان را در سال دوم ترک می‌کنند، بنابراین کارفرمایان در این سال‌ها ترک شغل را بیشتر قبول می‌کنند.
توجه داشته باشید که رئیس خود را از اینکه در جست و جوی شغل جدیدی هستید، مطلع کنید. شاید در این صورت او با پیشنهادهایی مثل حقوق بیشتر یا انعطاف بیشتر در کار بخواهد شما را نگهدارد.
درباره کار کردن در شرکتی که برای شغل جدیدتان انتخاب کرده‌اید، محتاط باشید. توجه داشته باشید که شما بنا به دلایلی در حال ترک شغل فعلی‌تان هستید، بنابراین مطمئن باشید که آن دلایل در شرکت جدیدی که انتخاب کرده‌اید، برآورده می‌شوند.
کانون تمرکز خود را بر خود کار قرار دهید و نه عنوان یا حقوقی که به آن شغل می‌دهند. حقوق بیشتر و یا عنوان شغلیِ جذاب، به ندرت منجر به شادی با در شغل می‌شود. بنابراین لذت کار کردن در شغل جدید را در استقلال کاری، شایستگی و اهدافی که برای آن شغل در نظر گرفته است، جستجو کنید.

 

مآخذ: Hbr.org

   ارسال دیدگاه

ایمیل شما هرگز برای مقاصد تجاری یا تبلیغاتی بکار نمی رود. *

 


کاربرانی که به تازگی به ما پیوسته اند

omid_ghorbaniomid_ghorbani
ugploren810195ugploren810195
zolghadrimzolghadrim
khatereh.mohammadii@gmail.comkhatereh.mohammadii@gmail.com
NOURBAKHSHNOURBAKHSH
kandismulgrave5kandismulgrave5
rosariakovach6rosariakovach6
love httpsgoogle.comsearh zikizo7love httpsgoogle.comsearh zikizo7
horshabanpourhorshabanpour
ruajamel43ruajamel43