«زندگی شغلی بهتر» با کاربوم!

کاربوم، خدمتی نوین برای زندگی شغلی بهتر

کیفیت زندگی شغلی و ارائه مجموعه خدماتی که به این مهم بیانجامد یکی از شاخه های جدی فعالیت در حوزه منابع انسانی است و در دنیا سرویس ها و پلتفرم های متعددی با گستره متفاوتی از خدمات در این راستا مشغول به فعالیت هستند. در این مطلب به معرفی یک نمونه وب سایت موفق داخلی که به تازگی تحت عنوان کاربوم به ارائه خدماتی مشابه می‌پردازد خواهیم پرداخت.

از ابتدای اردیبهشت ماه امسال، و بعد از سه‌سال تجربه‌ی موفق تلنت‌یاب، کاربوم به عنوان اولین زیست‌بوم جامع کار و اشتغال کشور با شعار «زندگی شغلی بهتر» رونمایی شد.

یکی از سه‌ بحران اصلی کشور، مسئله‌‌ی بیکاری است، به طوری که طبق گزارش‌های رسمی، بیکاری پس از بحران آب مهمترین چالش پیش روی کشور است. تلنت‌یاب به عنوان یکی از بازیگران اصلی بازار کار، طی سه سال تجربه‌ی موفق در اکوسیستم بازار کار، توانسته تا با استفاده از فناوری، خدمات جامعی در راستای کاهش نرخ بیکاری و افزایش آمادگی افراد جویای کار بردارد.

این مجموعه به عنوان تنها شرکت دانش‌بنیان بازار کار، پیشگام ارائه مقالات و محتوای آموزشی حرفه‌ای مورد نیاز متخصصان کشور و ارائه‌کننده‌ی معتبرترین تست‌های روانشناختی برای شناخت بهتر کارجویان بوده که توانست رضایت مخاطبان را به دست آورد. همچنین تلنت‌یاب از اولین‌ ارائه‌کنندگان پلاتفرم رزومه‌ساز آنلاین فارسی بوده است. همه‌ی این‌ها برای افزایش زمینه‌های رشد شغلی و ارتباط بهتر کارجویان و شرکت‌ها بوده که سبب شده تا بیش از ۲۷۰۰۰۰ کاربر و بیش از ۲۳۵۶ شرکت معتبر از مجموع خدمات این وب‌سایت استفاده کنند.

حال با گسترش خدمات و تکامل رسالت‌ کسب‌و‌کار نیاز به یک به‌روزرسانی در خدمات و هویت برند احساس شده است. این موضوع سبب شده تا از ابتدای اردیبهشت‌ماه، تلنت‌یاب با نام «کاربوم»-به عنوان نشانی از زیست‌بوم بازار کار کشور- به ارائه‌ی خدمات جامع این حوزه اقدام کند.

TY_Brand_rebranding_logo_karboom_green

میلاد بختی مدیر عامل کاربوم (تلنت‌یاب) ‌در این‌باره می‌گوید: «فعالیت تلنت‌یاب در طی سه سال اخیر سبب شناسایی نیازهای پنهان کاربران و شرکت‌ها در بازار کار شد. این تجربه‌ی موفق سبب شکل‌گیری استراتژی جدیدی برای حل چالش‌های بازارکار کشور شد و از آن‌جایی که برای معرفی جامعیت چشم‌انداز خود در نام قبلی نمی‌گنجیدیم، از این پس با نام کاربوم و با زیرساخت‌های فنی جدید در خدمت کاربران و شرکت‌ها هستیم.»

عمده‌ی خدمات جامع کاربوم در چهار دسته‌ی «خودشناسی» شامل تست‌های روانشناختی حرفه‌ای، «یادگیری» شامل مقالات، محتوا و ویدیو‌های آموزشی تخصصی، «رزومه‌سازی» شامل قالب‌های مختلف رزومه‌های فارسی و انگلیسی برای ارائه‌ی حرفه‌ای و «کاریابی» یافتن متناسب‌ترین فرصت‌های شغلی برای تحصیل‌کردگان ایرانی است.

این تغییر نام با تکامل هویت برند، به‌روز‌‌رسانی اساسی تجربه کاربری و زیرساخت‌های فنی همراه شد که در این تغییرات امکانات و بخش‌های جدیدی نیز اضافه شده است که از مهم‌ترین آن‌ها می توان به اضافه شدن «وب‌یاد» شبکه‌ی یادگیری با بیش از پنج سال فعالیت در حوزه‌ی دوره‌های آموزشی تخصصی به کاربوم و بخش آشنایی با محیط‌های کاری و سازمان‌ها برای کاربران و معرفی برند کارفرمایی سازمان‌ها، رایگان شدن انتشار فرصت‌های شغلی و امکان گزارش‌گیری و ارائه آمار دقیق و مفید از فرایند جذب اشاره کرد.

برای شروع، حفظ و توسعه زندگی شغلی بهتر، به آدرس کاربوم (http://www.karboom.io) مراجعه فرمایید.

با «اچ آر یار» همراه باشید.

در نقل مطالب، امانت‌دار باشیم.

   ارسال دیدگاه

ایمیل شما هرگز برای مقاصد تجاری یا تبلیغاتی بکار نمی رود. *

 


کاربرانی که به تازگی به ما پیوسته اند

julietfairchildjulietfairchild
StabrovDaTStabrovDaT
alifazelialifazeli
a.saberia.saberi
ralphmccurdy898ralphmccurdy898
julieblanton006julieblanton006
Dr.esmaeiliDr.esmaeili
ThomasCapThomasCap
alisongilmeralisongilmer
Arash2236Arash2236