اسرار کار؛ بینش هایی از درون گوگل که سبک زندگی و سبک رهبری شما را تغییر خواهد داد.

عنوان کتاب: اسرار کار؛
بینش هایی از درون گوگل که سبک زندگی و سبک رهبری شما را تغییر خواهد داد.
نویسنده: لزلو باک
مترجمین: مهندس محمدحسین میرمجیدی، دکتر منصور شیرزاد
ناشر: موسسه کتاب مهربان نشر(در دست انتشار)

گوگل از نظر مجله فورچون برای چندمین بار به عنوان “بهترین شرکت برای کار کردن ” دست یافته است. اگرچه از زمان شکل گیری این شرکت خیلی نمی گذرد اما در این مدت گوگل توانسته است بیش از شصت هزار نفر از برجسته ترین استعدادها را جذب کند که به میلیونها نفر در سرتاسر جهان خدمت می کنند. آن چه در گوگل مثال زدنی است این است که در حالی که همکاران خود را نازپرورده می کند از آنها بهترین و برجسته ترین ایده ها، محصولات و خدمات را بدست می آورد. مدل رهبری و ایجاد انگیزش در شرکت گوگل نظریه های سنتی رهبری را واژگون می کند که بیشتر بر نتایج متمرکز می شوند تا بر مردمانی که آن نتایج را ایجاد می کنند!
کتابی که در دست شماست اسراری از شیوه های مدیریت سرمایه های انسانی در گوگل را تشریح می کند. نویسنده این کتاب تجربیات کاری خود در طراحی و شکل گیری این شیوه ها را داستان گونه و به تفصیل بیان می کند. تاکنون کتاب‌های متعددی درباره گوگل و این که چگونه کار می کند منتشر شده است. ویژگی متفاوت کتاب حاضر با کتابهای مشابه دراین زمینه، تبیین و تشریح کامل فرآیندهای مدیریت سرمایه های انسانی مانند شناسایی و جذب استعدادها، آموزش و توسعه فردی، مدیریت عملکرد و ایجاد انگیزش در گوگل می باشد.
نویسنده کتاب، معاون ارشد عملیات مردمی گوگل است که کوشیده اسراری از شیوه های مدیریت ارزشمندترین دارایی های گوگل یعنی سرمایه های انسانی آن را در اختیار عموم قرار دهد. این اسرار چگونگی طراحی و پیاده سازی فعالیت های گوگل در حوزه هایی نظیر شناسایی و جذب استعداد ، آموزش و توسعه فردی، مدیریت عملکرد، فرهنگ سازمانی، پاداش و … نمایش می دهد.
مخاطب این کتاب گروه های زیر می توانند باشند:
مدیران و فعالان حوزه مدیریت منابع انسانی
مدیران و فعالان حوزه کسب و کارهای نوپا و استارتاپ ها
مدیران و فعالان حوزه مدیریت کسب و کار (مدیران عامل، مدیران برنامه ریزی و توسعه)
علاقه مندان به توسعه فردی و توسعه حرفه ای

اگر به دنبال ایجاد نوآوری در سازمان خود هستید، اگر به دنبال ایده هایی برای تحول سازمانی هستید، اگر به دنبال شیوه های بُن افکن در کسب و کارتان هستید، اگر به دنبال ایجاد طرحی نو در مدیریت سرمایه های انسانی هستید این کتاب حتما الهام بخش شما خواهد بود.

   ارسال دیدگاه

ایمیل شما هرگز برای مقاصد تجاری یا تبلیغاتی بکار نمی رود. *

 


کاربرانی که به تازگی به ما پیوسته اند

gradymarden9gradymarden9
corrinefrankecorrinefranke
nydiacedillonydiacedillo
syreetawilcox3syreetawilcox3
rezahajighasemirezahajighasemi
AbbasqorbaniAbbasqorbani
nimafadenimafade
Parisa peyroviParisa peyrovi
OlgablideOlgablide
SARHANGISOHEIL@gmail.comSARHANGISOHEIL@gmail.com