نکاتی برای مدیریت کارکنان سخت

حتماً تاکنون با همکار یا کارمندی مواجه شوید که واقعاً خون شما را به جوش آورده است. در این مواقع چه کرده‌اید و فکر می‌کنید باید چه کاری کرد؟

مدیریت کارکنان سخت

شکی نیست که نگرش‌های بد برای تیم‌ها و ارتباطات سازمانی آسیب‌زا هستند. هر چه تعداد کارکنانی که دارای نگرش‌های منفی هستند در سازمان یا شرکت بیشتر باشد، بهره‌وری و ارزشمندی آن‌ها برای سازمان کمتر خواهد بود. کارکنانی که دارای نگرش‌های منفی هستند چه برای کارفرمایان خود و چه برای کارکنانی که آن‌ها را مدیریت می‌کنند، دلیلی برای انحراف هستند. به هیمن دلیل، توانایی مدیریت کارکنان سخت (Difficult Employees)، یکی از اساسی‌ترین مهارت‌های رهبری است.

حتما می‌دانید که متوسط هزینه پیدا کردن جایگزین برای کارکنان، در حدود ۱۵۰ درصد حقوق و دستمزد سالانه آن فرد است. و این را هم حتما می‌دانید که این هزینه برای پست‌های مدیریتی ممکن است تا ۲۵۰ درصد هم افزایش یابد. بنابارین رهنمودهای این نوشته، می‌تواند مدیران منابع انسانی را در کاهش نرخ ترک‌خدمت کارکنان کمک کند.

در این نوشته به بیان چهار مورد از رفتارهای بد در محیط‌کاری اشاره خواهیم کرد و نکاتی را برای مدیریت کارکنان سخت ارائه خواهیم کرد:

مطمئن باشید محتوای بی ارزشی را ویژه نمی کنیم. برخی از مطالب یا منابع سایت برای اعضای ویژه قابل مشاهده است. اگر واقعا مشتاق هستید و فکر می کنید برای شما مفید است، لطفا وارد شوید تا بتوانید حساب خود را شارژ کنید و ادامه این محتوای کاربردی را مشاهده فرمایید

   ارسال دیدگاه

ایمیل شما هرگز برای مقاصد تجاری یا تبلیغاتی بکار نمی رود. *

 


کاربرانی که به تازگی به ما پیوسته اند

udywiryudywiry
sohasoha
mina sadat hashemi kasvaiemina sadat hashemi kasvaie
MashaVolkovaMashaVolkova
MotaMota
ndransndrans
Yeganeh_mehri@yahoo.com[email protected]
diegoTexdiegoTex
DonaldkaxDonaldkax
georgianetgeorgianet